טיפול אנרגטי

טיפול אנרגטי

במפגש הכולל טיפול אנרגטי אני מתחילה עם הסבר קצר על התהליך ונגיעה בנושאים שאנו רוצים להעצים , לפתור, לחזק.

תוך כדי התהליך עולות שאלות, ניתנות תשובות או כיוונים שדרכם אנו פותחים צוהר ויוצאים לדרך ההצלחה.

אנו ממשיכים בדמיון מודרך שבאמצעותו מנקים את גופנו מעכבות ומתחושות לא נעימות, לאותם מקומות מוזרמת אנרגיה שמתאימה לנו (אהבה , שמחה , עוצמה וכו' ).

 

כל אחד מאתנו מרגיש שונה לאחר הטיפול, בדרך כלל בימים שלאחר המפגש אנו מרגישים קלים, מאושרים, מחייכים ומרגישים תפנית לא מוסברת ותחושה טובה שמלווה את יומנו.

אט אט נלמד לחיות את חיינו אחרת, במבט חיובי , נחליף משקפיים ונראה ברור יותר.

המפגשים נערכים כשעה וגורמים להנאה מרובה.

חשוב להתנסות כדי להבין כמה אנו זקוקים וצמאים לפתרונות, לדרך אחרת בחיינו.

נמצא את עצמנו בתהליך שגורם לנו להצליח בכל מה שבאמת נרצה, שדרכו נגלה שעם דחיפה קלה התעצומות והכוחות לשינוי נמצאים ומתחילים בתוכנו .

 

חיבור למודעות על 

"חיבור למודעות על" אשר מתוקשרת על ידי לילה ברזבסקי – 

כמה מילים על שיטת הטיפול שיצרה את המפנה בחיי:

 

שיטת טיפול זו מעניקה לנו כלים פשוטים ליצירת שינוי מהותי בחיינו. הטיפול מתבצע בכוח המחשבה, והוא מאפשר לנו להתחבר באופן עוצמתי לתדרים של אהבה. תדרים אלו מביאים לשינוי בדפוסים מעכבים, ומאפשרים לנו לממש את הפוטנציאלים שלנו.

שיטת "חיבור למודעות על" מורכבת מ-37 מפגשים, 37 פרקים בחיי אנוש, ומעניקה ללומדים אותה 37 כלי עבודה מקוריים, פשוטים ואפקטיביים להתמודדות עם כל התחומים המשמעותיים והרלוונטיים בחיינו: כיצד לאזן את בריאותנו הפיזית והנפשית, כיצד לאזן  את הגוף הרגשי שלנו, כיצד לדייק את יחסינו עם הבריות לרבות גישור וניהול משברים, כיצד להתנהל בחוכמה וביעילות עם כסף ו"חומר" מחד, ועם הרוח והנסתר מאידך, ועוד ועוד.

בכל מפגש אנו עוברים טיפול עצמי ומתוודעים לעוד ועוד כלי עבודה שנוכל ליישם לשימושנו העצמי וכן לעזרת האחר שנרצה לסייע לו. אנו מפתחים ומרחיבים יכולות. הידע שמתקבל בלימודים הוא כלי המאפשר לחיות את החיים עצמם. הידע הזה פתוח בפני כל מי שמעוניין ללמוד באמת ובתמים, ובעיקר בפני כל מי שמעוניין לקחת אחריות על חייו וליישם את הכלים הלכה למעשה.

תוך כדי התהליך מתפתחת נכונות גבוהה לחיות מתוך אחריות אישית, לנהל את  חיינו,  במקום נעשה ונשמע נשמע ונעשה . כתוצר לוואי אנו חושפיםמגלים את שלל היכולות האישיות הייחודיות לנו ואת כישרונותינו הגלויים והכמוסים.

כדאי להדגיש שלימודי חיבור למודעות על משלבים תיאוריה ומעשה בצורה מאוזנת, והם נועדו ליישום מיידי בעשייה היומיומית.

 

בנוסף , המעוניינים ללמוד את התחום בצורה מעמיקה יותר ולעבור תהליך אישי, מוזמנים להצטרף לסדנה בהנחייתי שנעשית בקבוצות לימוד אחת לשבוע.