שווה לקרוא

טיפול באמצעות אנרגיות
טיפול באמצעות אנרגיות

הרפואה המודרנית מוצאת עצמה מקבלת באופן הולך וגובר את דרכיה של הרפואה המשלימה. קופות החולים פותחות מחלקות חדשות המעניקות שרותי רפואה משלימה לכל דורש, וכיום ניתן למצוא יותר ויותר הכרה אצל הרופאים הקונבנציונאליים לצורך ולנכונות שבשימוש בשרותיהם של רופאים ומתמחים בסוגים השונים של טיפולים ותורות מהמזרח ומהמערב, הדוגלות בשימוש בשיטות חלופיות לשיטות האמבולטוריות והכימיות, בהן נמצא לעיתים תופעות לוואי אשר עשויות להשפיע לרעה על מצבו של המטופל בין אם באופן ישיר ומידי, ובין אם באופן עקיף ולטווח הארוך

הרפואה המודרנית מוצאת עצמה מקבלת באופן הולך וגובר את דרכיה של הרפואה המשלימה. קופות החולים פותחות מחלקות חדשות המעניקות שרותי רפואה משלימה לכל דורש, וכיום ניתן למצוא יותר ויותר הכרה אצל הרופאים הקונבנציונאליים לצורך ולנכונות שבשימוש בשרותיהם של רופאים ומתמחים בסוגים השונים של טיפולים ותורות מהמזרח ומהמערב, הדוגלות בשימוש בשיטות חלופיות לשיטות האמבולטוריות והכימיות, בהן נמצא לעיתים תופעות לוואי אשר עשויות להשפיע לרעה על מצבו של המטופל בין אם באופן ישיר ומידי, ובין אם באופן עקיף ולטווח הארוך.

גוף האדם הוא כלי המאחסן את נפשו. הקשר בין גוף האדם לנפשו הוא התורה המעסיקה את האדם משחר הימים, כאשר הגורם המשותף לכל הדתות הוא גורם הימצאותה של הנשמה. הנשמה, היא אנרגיה, המתחלקת ומתפעלת את הגוף, כאשר תיעול נכון של האנרגיה בגוף, ושליטה נכונה בהזרמת האנרגיות אל חלקי הגוף היא ככל הנראה המוצא מבעיות רפואיות קשות, והן מבעיות נפשיות וממצבי מתח הגורמים לבעיות גופניות לאורך זמן או באופן מידי.

מה הוא טיפול באמצעות אנרגיות?

ישנם תורות רבות לטיפול באמצעות אנרגיות כמו רפלקסולוגיה , ביו אנרגיה רייקי וכו' הטיפולים מבססים על תיעולן והכוונתן של האנרגיות בגוף. זו היא למעשה היכולת של המטפל לרכז את האנרגיות של גופו אל מקום אחד, לרוב אל כפות הידיים, ועל ידי הצמדה פיזית או קירוב של כפות הידיים אליהן מתועלת האנרגיה מגופו של המטפל, לסייע למטופל לשחרר חסימות בגופו ולמקומות אלה מוזרמת אנרגיה שעוזרת למטופל.

הסיבות לחסימה הן ברוב המקרים, הדברים שאנו חווים ביום יום כמו למשל כעסים , לחצים , תסכולים ועוד רבים שאפילו לא נראים לנו משפיעים. חוויות אלה גורמות לחסימות ולאחר תקופה הן הופכות לחולי. הנפש מאותתת לנו לתקן את הגורמים המשפיעים.הטיפול כולל בראש ובראשונה איתור של גורמים נפשיים אשר גרמו לחסימות, וע"י שיטות הטיפול השונות המטפל מפוגג את החסימות ולאותם מקומות מזרים אנרגיה שתעזור למטופל בתהליך .

טיפול באמצעות אנרגיות על ידי העצמת אנרגיות

אחת הדרכים לשחרור חסימות של זרימה תקינה של אנרגיה אל רחבי הגוף היא על ידי העצמת אנרגיות. משמעות תהליך של העצמת אנרגיות היא הפעלה של הפעולות הנפשיות הגורמות לזרימה תקינה של אנרגיה, תוך אבחון הפעולה אשר עשויה לגרום לאנרגיה להשתחרר.

הפעולות הנפשיות המעוררות זרימה תקינה של אנרגיה המאובחנות בתהליך של טיפול באמצעות אנרגיות כוללות צחוק, אהבה, שמחה, ורגישות גופנית. שחרור אנרגיות חסומות על ידי העצמת אנרגיות בתוך תהליך של טיפול באמצעות אנרגיות כולל שיחה עם המטפל, אשר תגרום במהלכה לביצוע הפעולות המשחררות, כמו צחוק ארוך ובלתי נשלט בכוונה תחילה, שיחות נפש מעמיקות המציפות את רגש האהבה עם דגש על אהבות נכזבות והיסטוריה של כאבים כתוצאה מאהבה כושלת, והצפה כללית של רגשות פנימיים וחיצוניים אשר עלולים לגרום לחסימה.

טיפול באמצעות אנרגיות אצל אסתר

חוויותיה האישיות של אסתר והלימודים שעברה, מאפשרים לה לבצע טיפול באמצעות אנרגיות עבור מטופליה. רגישותה הגבוהה מאפשרת לה לאבחן גורמים לחסימות אנרגטיות אצל מטופליה, וליצור גם אצלכם העצמה של אנרגיות חסרות אשר יזרימו את האנרגיות אל המקומות החסומים בגופכם.

מטרת טיפול באמצעות אנרגיות אצל אסתר מתחיל בשיחות עם המטופל ולאחר שאותרה הבעיה אנו עוברים לדמיון מודרך בכדי לנקות חסימות ולהזרים אנרגיות אל הגוף ובכך לשחרר את הנפש לפעילות שוטפת תקינה, וליכולות נפשיות וגופניות מחוזקות כאחד.

אסתר מאמינה שלאחר טיפול באמצעות אנרגיות תאפשר לכם להרגיש מאושרים ומחוזקים נפשית וגופנית כאחד, בדרך לחיים קלים וזורמים בחיים האישיים ובחיי המשפחה, בזוגיות בקרירה .